Itaalia kvaliteettapeet PORTOFINO esmakordselt Eestis ja Balti riikides


**

Autor: fiestadesign

Uued Itaalia kvaliteetkaubamärki PORTOFINO kandvad tapeetide kollektsioonid on nüüd saadaval ka Eestis. Ettevõte AVDS Group kutsub kõiki külastama tapeedisalongi FiestaDesign, kus saab tutvuda luksusliku tapeedikollektsiooniga Itaalia tipptootjalt Portofino’lt.

Moodsa inimese soov ennast väljendada teostub sageli oma korteri või maja kujundamises. Kodu sisustamisel on kindlasti suureks abiks tapeedisalongis FiestaDesign pakutavad tapeedid Itaalia tootjalt Portofino. Salongi valikus on viis uusimat tapeedikollektsiooni – Bali, Batik, Madras, Urban Seasons ja Velluti –, mis on kujundatud erinevaid stiile, ornamente ja tekstuure silmas pidades. Kõik esitatud kollektsioonid paistavad silma mitmekesisuse ning ajakohaste mustrite, faktuuride ja värvigammade poolest.

Tänu oma toodangu kõrgele kvaliteedile, keskkonnasäästlikkusele ja silmapaistvatele esteetilistele omadustele naudib Itaalia kvaliteettapeetide tootja Portofino juba palju aastaid teenitult asjatundjate tunnustust ja heakskiitu. Euroopas kvaliteedi ja turvalisuse etaloniks peetavatele Portofino tapeetidele on antud rahvusvaheline RAL-sertifikaat, mida väljastatakse vaid hoolikalt kontrollitud, usaldusväärsetele ja loodussäästlikele viimistlusvahenditele.

Valikus olevate tapeetide kollektsioonid peegeldavad kõiki nüüdisaegseid suundi interjööride viimistlemises ning sobivad hästi nii klassikalise kui ka moodsa stiili austajatele – tapeedid sobituvad iga interjööriga, on väärikateks „rõivasteks” seintele või saavad lausa kogu interjööri tuumaks.

Portofino tapeedid on kaunid ja paljude kasutusvõimalustega praktilised seinakatted, mis peavad märkimisväärselt hästi vastu mehaanilistele kahjustustele ja hõõrumisele. Kvaliteetsed vastupidavad mustrid on tapeedile kantud tootja enda poolt välja töötatud unikaalse tehnoloogia abil, tänu millele säilib viimistluse elegantne väljanägemine paljudeks aastateks.

Portofino tapeetide abil on võimalik muuta mis tahes interjöör kauniks ja kordumatuks. Kõige olulisem on tahe ja loominguline lähenemine, kvaliteetsed tapeedid leiate aga salongist FiestaDesign Tallinnas.

FiestaDesign tapeedisalong
Paldiski mnt. 16, Tallinn
Tel. 6023089, 555 11 090
info@fiestadesign.ee

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s