Investeerinud kinnisvarasse


**

Trigon Capital on investeerinud kinnisvarasse alates 90-ndate keskpaigast. Meie investeerimisstiil on paindlik ning võimalustele avatud, nii oleme ligi 20 aastase investeerimisperioodi jooksul omanud kontrollivaid osalusi Baltikumi juhtivates ehitus- ja kinnisvarafirmades (Reval Hotellid, EMV ja Koger & Sumberg), arendanud uusi kodusid Eestis, Venemaal ning Horvaatias ning olnud partneriks Eesti riigile uue Tallinna vangla arendusel.

Trigon Capital investeerib arenevatele turgudele (seni oleme investeerinud Eestisse, Venemaale, Ukrainasse ning Horvaatiasse). Need turud pakuvad meie hinnangul atraktiivsemat riski ja tulususe suhet omades oluliselt madalamat võlataset ning kõrgemat majanduskasvu potentsiaali kui arenenud turud.

Riskide maandamise seisukohalt oleme kasutanud vähesel määral finantsvõimendust ning investeerimisel keskendunud piirkondadele kus omame kohapealset meeskonda ning varasemat kogemust (Eestis tegutseme alates 1994. aastast, Venemaal 1995, Horvaatias 2005 ning Ukrainas alates 2006. aastast).

Meie investorid on jõukad eraisikud, pensionifondid ja teised institutsionaalsed investorid. Lisaks töötame strateegiliste kinnisvarainvestoritega kohalike investeerimismandaatide läbiviimisel. Trigon Capital on olulises osas kaasinvesteerinud kinnisvaraprojektidesse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s